Adres : Atakent Mahallesi 1. Posta Sokak. No:12 Cadde 24 Plaza Kat:7 Daire:81 – Küçükçekmece – İSTANBUL / TÜRKİYE

İzgi Fuarcılık

İZGİ FUARCILIK LTD. ŞTİ. HAKKINDA

İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. ülkemizde ve dünyada yapılmayan veya düzenlenmeyen konusunda lider ve iz bırakacak fuarlar tertip etmek amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.

Geçmiş yıllarda birçok fuar organizasyonu içerisinde aktif alarak görev almış uzman bir personel yapısına sahip olan İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. kısa sürede düzenlemiş olduğu organizasyonlarla sektörde adını duyurmayı başarmıştır.

2017 yılında Denizli’de düzenlemiş olduğu EGE TMF – 1. Ege Tekstil, Hazırgiyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı 8 ülkeden toplam 94 direk katılımcı ile kapılarını açmış, 2017 yılında sektör içerisinde ki en büyük organizasyon olmayı başarmıştır. Gelen ziyaretçi ve katılımcı firmalara büyük bir ticaret ortamı oluşturan fuar katılımcı firmalar ve ziyaretçilerle yapılan birebir anketler neticesinde 2 yılda bir düzenlenme kararı alınmıştır. 14-17 Şubat 2019 tarihinde 2. Kez düzenlenen fuar aynı başarıyı tekrarlamış ve 1-4 Nisan 2021 tarihinde 3ç kez düzenlenmesine karar verilmiştir.

‘’İz Bırakan Fuarlar, İz Bırakan Sonuçlar’’ sloganıyla başlamış olduğu fuarcılık faaliyetlerinde 2. Büyük Organizasyonunu yine Denizli’de düzenleme kararı alan İzgi Fuarcılık Türkiye’de ilk kez iç ve dış dekorasyon ürünleri, yapı ve inşaat malzemelerini bu ürünlerle oluşturulan konut ve ofis projeleriyle aynı ortamda buluşturacak olan DEYEF – Denizli 1. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarını tertip etmiştir. ‘’Düşlediğiniz Ev, Düşlediğiniz Ev İçin Aradığınız Her şey’’ Sloganı ile tertip edilen fuar bugün birçok ülkede ve kentte düzenlenen fuarlara örnek teşkil etmiştir. 20 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan fuar büyük beğeni toplamış, almış olduğu yoğun istek ve talep neticesinde her yıl düzenlenme kararı alınmıştır.

26-29 Eylül 2019 tarihinde 2. Kez düzenlenecek olan DEYEF- Denizli 2. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı ‘’ ‘’İz Bırakan Sonuçlara’’ imza atacaktır.

İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. düzenlemiş olduğu fuarlarda ve yapmış olduğu çalışmalarda her zaman ülke ve katılımcı firmaların tanıtımına büyük önem vermektedir. Birçok fuarda yapılmayan tanıtım çalışmalarına imza atan firma bugün düzenlemiş olduğu fuarların katılımcılarının ve ziyaretçilerinin takdir ve beğenisini kazanmıştır.

Yine düzenlemiş organizasyonlarda lokal fuarların başarısını, fuar düzenlenen kentlerin tanıtımına, ekonomisine ve gelişimine sunduğu katkıyı gözler önüne sermiştir.

İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. gelişen, değişen ve büyüyen bir Türkiye için ‘’ İz Bırakan Fuarlarla İz Bırakan Sonuçlara’’ İmza Atmaya Devam Edecektir.