Adres : Atakent Mahallesi 1. Posta Sokak. No:12 Cadde 24 Plaza Kat:7 Daire:81 – Küçükçekmece – İSTANBUL / TÜRKİYE

Neden Denizli

Neden Denizli

Neden DENİZLİ?

Denizli Türkiye’nin son yıllarda en hızlı büyüyen ve gelişen sanayi kentlerinden birisidir. Bugün Türkiye’nin en büyük ekonomilerinden birisine sahiptir. Ayrıca ülkemizin en çok göç alan kentleri arasında yer almaktadır.

Tekstil ve Mermer gibi üretimden satışlara ülkemizin en önemli ihracatçı firmalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Modern şehir yapısıyla yatırımların merkezi haline gelmiştir. Ege Bölgesinin İzmir’den sonra ki merkezidir. Aydın, Isparta, Uşak, Antalya, Manisa gibi kentlere yakınlığı ve birçok kente ulaşımın uğrak noktasıdır.

Tarihi kentlere ve Pamukkale’ye sahip Denizli ayrıca ülkemizin en önemli Turizm kentlerinden birisidir.

Neden DEYEF – Denizli Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı?

Denizli, sanayinin hızla büyümesi, kente yapılan yatırımların artarak devam etmesi, sürekli artan oranda göç alması gibi nedenlerle son yıllarda birçok inşaat firmasının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bugün baktığımız zaman ülkemizin en önemli yapı ve inşaat firmasının projeleri yükselmekte, kent yatırımcısı ve sanayicisi tarafından büyük ilgi görmektedir. Yine Denizli’nin gelişmesine ve kalkınmasına paralel olarak yeni ve modern yapılar, akıllı ev teknolojileri büyük ilgi görmektedir.

Yerel yönetimlerin kentin altyapı ve çevre düzenlemesine büyük önem vermesi Denizli’yi mimarı acıdan bir gelişim ve değişimin içerisine itmiş, Denizli modern bir yapıya bürünmeye başlamıştır.

Bugün baktığımız zaman dünyanın en önemli yapı ve inşaat ürünleri imalatçılarının ve tedarikçilerinin Denizli pazarına girmeye çalıştığını, yeni bayilikler ve temsilcilikler vermeye başladığını görmekteyiz.

DEYEF-Denizli Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı, Teknolojinin gelişmesine paralel olarak insan ihtiyaçları ve gereksinimleri doğrultusunda zengin bir içerikle Denizli’de düzenlenecektir. Televizyonlarda ve Gazetelerde, Uluslararası fuarlarda görülen Teknolojiler DEYEF ile Denizli halkının beğenisine sunulacaktır.

Bugün DEYEF Fuarı katılımcıları ülkemizin en önemli sanayi kentlerinden Denizli’de işbirliği yapma, Pazar payını artırma şansına sahip olacaktır.

DEYEF ziyaretçileri ise yapı endüstrisinde ki yenilikleri görme ve dokunma fırsatını yakalayacaklardır